Смотреть клип Jaloliddin Ahmadaliyev — Setoram (Official Music Video) или скачать песню и слушать Jaloliddin Ahmadaliyev — Setoram (Official Music Video) 2024 в хорошем качестве онлайн
Jaloliddin Ahmadaliyev — Setoram (Официальное музыкальное видео)
Новое музыкальное видео от узбекского певца Jaloliddin Ahmadaliyev — Setoram, наконец-то вышло! Сеторам — это трогательная песня о любви и верности, которая завоевала сердца многих слушателей. Мелодия мягкая и запоминающаяся, а слова искренние и глубокие. Видео к песне также отлично подчеркивает ее эмоциональную суть, создавая атмосферу истинной любви и романтики.
Jaloliddin Ahmadaliyev продолжает завоевывать мир своей музыкой, и Setoram — отличное подтверждение его таланта и творческой индивидуальности. Обязательно посмотрите это видео, чтобы окунуться в удивительный мир узбекской музыки!
???
Чоооонашшшш❤❤❤❤❤❤
Гап нест факат ба пеш
????
Оллохга осон омадизи берсин омадлик йигитсиз дойим шундек булсин
ТОЧИКИСТОН БА ПЕШ! ❤❤❤
Bumabdi
Узбекистан ба пеш❤
Jaloliddin aka bitta stilga tushib qopsizku keyin mp3 ham juda tanish ko‘chirilganga o‘xshaydi. Lekin ovoziz bor talantiz bor nega ko‘p qo‘shiq chiqarishga shoshasiz kam bo‘lsin zo‘r bo‘lsin.
Imijizga gap yuq yarashgan❤❤❤
Sitoralar nechtamiz ❤
Мени исмимкуууу❤❤❤❤❤❤❤❤
Sizga omad qo‘shiq zo‘r chiqibdi ❤❤❤
Сизга тожикчаям ярашади зўр чиқибди!! Тожики намедонам лекин гап нест чиқибди ❤❤❤Тожикистонда мухлисларингиз кўп жудаям
Салом аз точикстон маладес зур браво
QARSHI SHAHRI JOʻRAYEV ILHOM 2008
❤❤❤????
Ох чикалар нагз❤?
❤❤❤❤
Boshi Jaloluddin Akhmadaliev ako❤????
Просто прелесть моя имя Ситора из Таджикистана вы просто лучший певец❤❤❤❤❤❤❤❤ я вас уважаю и люблю вашу песню ????????
Супер???❤
??
Jaloliddin Ahmadaliyev nomer 1olga
акаи жалолиддин шумо тожикиро медонед ми?????
Aka tojik hech qachon oʻzbekcha aytmaydi oʻzbeklar esa……
Ассалам алейкум кушика гап йук ???
Офарин!
ака точикчан видион копро клин
Жалолиддин гап нест жудаям чиройли чикипти браво
Zur.kilep.
Ассалам алекум тожикистонда????? килип зур
I am writing in English but I am Uzbek ?❤
Gap nest zuray???
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Зур айтибсиз Омад
Ex raxmatli setoram
Тоҷик ча гап бор ❤❤
Ajoyib ijodizga omad aka???